KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339138
nr 1533 9138
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:46:42
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
1.100 kr
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt